L1007C102KPWST
KEMETKEMET
L1007C102KPWST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L1007C102KPWST
Producent / marka: KEMET
Opis produktu FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD
Arkusze danych: L1007C102KPWST.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L1007C102KPWST
Part Number L1007C102KPWST Producent KEMET
Opis FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 645941 pcs Arkusz danych L1007C102KPWST.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1007 (2518 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Zastawianie Unshielded Seria L-PWS
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case 1007 (2518 Metric)
Inne nazwy 399-9591-6 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 252kHz
Indukcyjność 1mH Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 2.4MHz szczegółowy opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 15mA 24 Ohm 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 24 Ohm Aktualna ocena 15mA