CWR11MH475JC
KEMETKEMET
CWR11MH475JC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CWR11MH475JC
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 4.7UF 5% 35V 2917
Arkusze danych: CWR11MH475JC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CWR11MH475JC
Part Number CWR11MH475JC Producent KEMET
Opis CAP TANT 4.7UF 5% 35V 2917 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 17383 pcs Arkusz danych CWR11MH475JC.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Rodzaj Molded
Tolerancja ±5% Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Seria Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2917 (7343 Metric) Inne nazwy 1001-2363-2
1001-2363-2-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 34 Weeks
Producent Kod rozmiaru D Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.122" (3.10mm) cechy Military
Współczynnik awaryjności C (0.01%) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5 Ohm
szczegółowy opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.5 Ohm Pojemność 4.7µF