CWR11MH105JB
KEMETKEMET
CWR11MH105JB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CWR11MH105JB
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 1.0UF 5% 35V 1411
Arkusze danych: CWR11MH105JB.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CWR11MH105JB
Part Number CWR11MH105JB Producent KEMET
Opis CAP TANT 1.0UF 5% 35V 1411 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 50021 pcs Arkusz danych CWR11MH105JB.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Rodzaj Molded
Tolerancja ±5% Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Seria Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Opakowania Original-Reel®
Package / Case 1411 (3528 Metric) Inne nazwy 1001-2361-6
1001-2361-6-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Producent Kod rozmiaru B Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.083" (2.10mm) cechy Military
Współczynnik awaryjności B (0.1%) ESR (Equivalent Series Resistance) 6.5 Ohm
szczegółowy opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 6.5 Ohm Pojemność 1µF