CWR11HH106KB
KEMETKEMET
CWR11HH106KB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CWR11HH106KB
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 10UF 10% 15V 2312
Arkusze danych: CWR11HH106KB.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CWR11HH106KB
Part Number CWR11HH106KB Producent KEMET
Opis CAP TANT 10UF 10% 15V 2312 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 46215 pcs Arkusz danych CWR11HH106KB.pdf
Napięcie - znamionowe 15V Rodzaj Molded
Tolerancja ±10% Rozmiar / Wymiar 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Seria Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2312 (6032 Metric) Inne nazwy 1001-2237-2
1001-2237-2-MIL
CWR11HH106KB7370
T492C106K015BH7370
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Producent Kod rozmiaru C Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.110" (2.80mm) cechy Military
Współczynnik awaryjności B (0.1%) ESR (Equivalent Series Resistance) 2.5 Ohm
szczegółowy opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2312 (6032 Metric) 2.5 Ohm Pojemność 10µF