CSR23F106KP
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR23F106KP
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 10UF 10% 35V AXIAL
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
75 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR23F106KP
Part Number CSR23F106KP Producent KEMET
Opis CAP TANT 10UF 10% 35V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 19667 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 35V Rodzaj Hermetically Sealed
Tolerancja ±10% Rozmiar / Wymiar 0.185" Dia x 0.610" L (4.70mm x 15.49mm)
Seria Military, MIL-PRF-39003/3, CSR23 Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy CSR23F106KP-MIL
T242B106K035PS
T242B106K035PS7505
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Producent Kod rozmiaru - Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Military
Współczynnik awaryjności P (0.1%) ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm
szczegółowy opis 10µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 2 Ohm Pojemność 10µF