CCR05CG271FPV
KEMETKEMET
CCR05CG271FPV Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CCR05CG271FPV
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 270PF 200V 1% RADIAL
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CCR05CG271FPV
Part Number CCR05CG271FPV Producent KEMET
Opis CAP CER 270PF 200V 1% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 20360 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Seria Military, MIL-PRF-20, CCR05
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy C056G271F2G5CP
CCR05CG271FPV-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 54 Weeks
Lead Style Formed Leads Główny odstęp 0.200" (5.08mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.200" (5.08mm)
cechy - Współczynnik awaryjności P (0.1%)
szczegółowy opis 270pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Pojemność 270pF