C921U331KYYDBAWL35
KEMETKEMET
C921U331KYYDBAWL35 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C921U331KYYDBAWL35
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje C921U331KYYDBAWL35
Part Number C921U331KYYDBAWL35 Producent KEMET
Opis CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4900 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 400VAC Tolerancja ±10%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy Y5P (B)
Rozmiar / Wymiar 0.354" Dia (9.00mm) Seria C900
oceny X1, Y2 Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Pojemność 330pF