C325C104F3G5TA7301
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C325C104F3G5TA7301
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 RADIAL
Arkusze danych: C325C104F3G5TA7301.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C325C104F3G5TA7301
Part Number C325C104F3G5TA7301 Producent KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41109 pcs Arkusz danych C325C104F3G5TA7301.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Seria Goldmax, 300
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Główny odstęp 0.200" (5.08mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.300" (7.62mm)
cechy Low ESL Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Pojemność 0.1µF