C318C162J3G5TA7301
KEMETKEMET
C318C162J3G5TA7301 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C318C162J3G5TA7301
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
Arkusze danych: C318C162J3G5TA7301.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C318C162J3G5TA7301
Part Number C318C162J3G5TA7301 Producent KEMET
Opis CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 697403 pcs Arkusz danych C318C162J3G5TA7301.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Seria Goldmax, 300
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Główny odstęp 0.200" (5.08mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.235" (5.97mm)
cechy Low ESL Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Pojemność 1600pF