C316C162J2G5TA
KEMETKEMET
C316C162J2G5TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C316C162J2G5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1600PF 200V C0G/NP0 RAD
Arkusze danych: C316C162J2G5TA.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C316C162J2G5TA
Part Number C316C162J2G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER 1600PF 200V C0G/NP0 RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 302297 pcs Arkusz danych C316C162J2G5TA.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Seria Goldmax, 300
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Główny odstęp 0.100" (2.54mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.230" (5.84mm)
cechy Low ESL Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Pojemność 1600pF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
C316C162JAG5TA
C316C162JAG5TA
Producenci: KEMET
Opis: CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
Na stanie: 303572 pcs
Pobieranie: C316C162JAG5TA.pdf
RFQ
C316C162J2G5TA7301
C316C162J2G5TA7301
Producenci: KEMET
Opis: CAP CER 1600PF 200V C0G/NP0 RAD