C1206X162J4HAC7800
KEMETKEMET
C1206X162J4HAC7800 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1206X162J4HAC7800
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1206 1.6NF 16V ULTRA STA
Arkusze danych: C1206X162J4HAC7800.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1206X162J4HAC7800
Part Number C1206X162J4HAC7800 Producent KEMET
Opis CAP CER 1206 1.6NF 16V ULTRA STA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1228648 pcs Arkusz danych C1206X162J4HAC7800.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.039" (0.98mm) Współczynnik temperaturowy X8R
Rozmiar / Wymiar 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Seria FT-CAP
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy C1206X162J4HACTU
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Low ESL, Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1600pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Pojemność 1600pF