C1206C162J8HAC7800
KEMETKEMET
C1206C162J8HAC7800 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1206C162J8HAC7800
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1206 1.6NF 10V ULTRA STA
Arkusze danych: C1206C162J8HAC7800.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1206C162J8HAC7800
Part Number C1206C162J8HAC7800 Producent KEMET
Opis CAP CER 1206 1.6NF 10V ULTRA STA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1939848 pcs Arkusz danych C1206C162J8HAC7800.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.035" (0.88mm) Współczynnik temperaturowy X8R
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria C
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy C1206C162J8HACTU
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low ESL, High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1600pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
Pojemność 1600pF Aplikacje General Purpose