C1206C154JMREC
KEMETKEMET
C1206C154JMREC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1206C154JMREC
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1206 150NF 63V X7R 5%
Arkusze danych: C1206C154JMREC.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1206C154JMREC
Part Number C1206C154JMREC Producent KEMET
Opis CAP CER 1206 150NF 63V X7R 5% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 193003 pcs Arkusz danych C1206C154JMREC.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.069" (1.75mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria C
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.15µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Pojemność 0.15µF Aplikacje Bypass, Decoupling, ESD Protection