C1206C152M2REC
KEMETKEMET
C1206C152M2REC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1206C152M2REC
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1206 1.5NF 200V X7R
Arkusze danych: C1206C152M2REC.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1206C152M2REC
Part Number C1206C152M2REC Producent KEMET
Opis CAP CER 1206 1.5NF 200V X7R Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 263389 pcs Arkusz danych C1206C152M2REC.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.035" (0.88mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria C
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1500pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Pojemność 1500pF Aplikacje Bypass, Decoupling, ESD Protection
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
C1206C152M2GEC7800
C1206C152M2GEC7800
Producenci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G
Na stanie: 1602618 pcs
Pobieranie: C1206C152M2GEC7800.pdf
RFQ
C1206C152M1RECAUTO7210
C1206C152M1RECAUTO7210
Producenci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 1.5NF 100V X7R
Na stanie: 1697365 pcs
Pobieranie: C1206C152M1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C152M2REC7800
C1206C152M2REC7800
Opis: CAP CER 1206 1.5NF 200V X7R