C1206C104F4JACAUTO
KEMETKEMET
C1206C104F4JACAUTO Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1206C104F4JACAUTO
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 0.1UF 16V U2J 1206
Arkusze danych: C1206C104F4JACAUTO.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1206C104F4JACAUTO
Part Number C1206C104F4JACAUTO Producent KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 16V U2J 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85270 pcs Arkusz danych C1206C104F4JACAUTO.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.039" (1.00mm) Współczynnik temperaturowy U2J
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria C
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Low Dissipation Factor, Low ESL Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 0.1µF ±1% 16V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric) Pojemność 0.1µF