C0805C511F5GACTU
KEMETKEMET
C0805C511F5GACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0805C511F5GACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 510PF 50V NP0 0805
Arkusze danych: C0805C511F5GACTU.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0805C511F5GACTU
Part Number C0805C511F5GACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 510PF 50V NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 129552 pcs Arkusz danych C0805C511F5GACTU.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.035" (0.88mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria C
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy C0805C511F5GAC
C0805C511F5GAC7800
C0805C511F5GAC7867
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 48 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Low ESL Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 510pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Pojemność 510pF