C0603C331K5RACTU
KEMETKEMET
C0603C331K5RACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0603C331K5RACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 330PF 50V X7R 0603
Arkusze danych: C0603C331K5RACTU.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0603C331K5RACTU
Part Number C0603C331K5RACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 330PF 50V X7R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3944850 pcs Arkusz danych C0603C331K5RACTU.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.034" (0.87mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria C
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy 399-1073-2
C0603C331K5RAC
C0603C331K5RAC7867
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 54 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Pojemność 330pF