C0603C201F1GACTU
KEMETKEMET
C0603C201F1GACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0603C201F1GACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 200PF 100V NP0 0603
Arkusze danych: C0603C201F1GACTU.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0603C201F1GACTU
Part Number C0603C201F1GACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 200PF 100V NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 123053 pcs Arkusz danych C0603C201F1GACTU.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.034" (0.87mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria C
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy C0603C201F1GAC
C0603C201F1GAC7867
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 48 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Low ESL Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Pojemność 200pF