C0603C111F3GACTU
KEMETKEMET
C0603C111F3GACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0603C111F3GACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 110PF 25V NP0 0603
Arkusze danych: C0603C111F3GACTU.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0603C111F3GACTU
Part Number C0603C111F3GACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 110PF 25V NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 195710 pcs Arkusz danych C0603C111F3GACTU.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.034" (0.87mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria C
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy C0603C111F3GAC
C0603C111F3GAC7867
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 110pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Pojemność 110pF Aplikacje General Purpose