C0603C105M4PACTU
KEMETKEMET
C0603C105M4PACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0603C105M4PACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1UF 16V X5R 0603
Arkusze danych: C0603C105M4PACTU.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0603C105M4PACTU
Part Number C0603C105M4PACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 1UF 16V X5R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1159797 pcs Arkusz danych C0603C105M4PACTU.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy X5R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria C
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy 399-11135-2
C0603C105M4PAC
C0603C105M4PAC7867
C0603C105M4PACTU-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Pojemność 1µF Aplikacje General Purpose