C0603C102K2RACTU
KEMETKEMET
C0603C102K2RACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0603C102K2RACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1000PF 200V X7R 0603
Arkusze danych: C0603C102K2RACTU.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0603C102K2RACTU
Part Number C0603C102K2RACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 1000PF 200V X7R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1528481 pcs Arkusz danych C0603C102K2RACTU.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.034" (0.87mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria C
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy 399-7832-1
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 54 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Pojemność 1000pF