C0402C331M4HAC7867
KEMETKEMET
C0402C331M4HAC7867 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0402C331M4HAC7867
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 0402 330PF 16V ULTRA STA
Arkusze danych: C0402C331M4HAC7867.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0402C331M4HAC7867
Part Number C0402C331M4HAC7867 Producent KEMET
Opis CAP CER 0402 330PF 16V ULTRA STA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6117213 pcs Arkusz danych C0402C331M4HAC7867.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.022" (0.55mm) Współczynnik temperaturowy X8R
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria C
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy C0402C331M4HACTU
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low ESL, High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje General Purpose