ALS80H752NP400
KEMETKEMET
ALS80H752NP400 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS80H752NP400
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: ALS80H752NP400.pdf
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS80H752NP400
Part Number ALS80H752NP400 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1802 pcs Arkusz danych ALS80H752NP400.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.031" Dia (77.00mm)
Seria ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 15.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.5A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 16 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 26 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 7500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 26 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 7500µF Aplikacje General Purpose