ALS80H433NF100
KEMETKEMET
ALS80H433NF100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS80H433NF100
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW
Arkusze danych: ALS80H433NF100.pdf
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS80H433NF100
Part Number ALS80H433NF100 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2541 pcs Arkusz danych ALS80H433NF100.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.031" Dia (77.00mm)
Seria ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 22A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.2A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 12 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 43000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 43000µF Aplikacje General Purpose