ALS80H332LM450
KEMETKEMET
ALS80H332LM450 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS80H332LM450
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: ALS80H332LM450.pdf
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS80H332LM450
Part Number ALS80H332LM450 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2201 pcs Arkusz danych ALS80H332LM450.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.500" Dia (63.50mm)
Seria ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 11.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.2A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 31 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 49 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 49 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose