ALS80C683NW100
KEMETKEMET
ALS80C683NW100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS80C683NW100
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW
Arkusze danych: ALS80C683NW100.pdf
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS80C683NW100
Part Number ALS80C683NW100 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1664 pcs Arkusz danych ALS80C683NW100.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.031" Dia (77.00mm)
Seria ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 26.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.4A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 9 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 6.732" (171.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 68000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68000µF Aplikacje General Purpose