ALS80C204QP063
KEMETKEMET
ALS80C204QP063 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS80C204QP063
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 200000UF 20% 63V SCREW
Arkusze danych: ALS80C204QP063.pdf
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS80C204QP063
Part Number ALS80C204QP063 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 200000UF 20% 63V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1521 pcs Arkusz danych ALS80C204QP063.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 31.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 33.5A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 8 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 200000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 200000µF Aplikacje General Purpose