ALS80A152DE250
KEMETKEMET
ALS80A152DE250 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS80A152DE250
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW
Arkusze danych: ALS80A152DE250.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS80A152DE250
Part Number ALS80A152DE250 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10453 pcs Arkusz danych ALS80A152DE250.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.417" Dia (36.00mm)
Seria ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 4.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.2A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.504" (12.80mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 87 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.307" (84.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 136 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 136 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose