ALS71P622NF450
KEMETKEMET
ALS71P622NF450 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS71P622NF450
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: ALS71P622NF450.pdf
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS71P622NF450
Part Number ALS71P622NF450 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1774 pcs Arkusz danych ALS71P622NF450.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.031" Dia (77.00mm)
Seria ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 15.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.2A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 25 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 37 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 6200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 37 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 6200µF Aplikacje General Purpose