ALS71P223NP200
KEMETKEMET
ALS71P223NP200 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS71P223NP200
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Arkusze danych: ALS71P223NP200.pdf
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS71P223NP200
Part Number ALS71P223NP200 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1800 pcs Arkusz danych ALS71P223NP200.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.031" Dia (77.00mm)
Seria ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 21.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.1A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 16 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 22000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 22000µF Aplikacje General Purpose