ALS71H754QT040
KEMETKEMET
ALS71H754QT040 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS71H754QT040
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 750000UF 20% 40V SCREW
Arkusze danych: ALS71H754QT040.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 969 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS71H754QT040
Part Number ALS71H754QT040 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 750000UF 20% 40V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 969 pcs Arkusz danych ALS71H754QT040.pdf
Napięcie - znamionowe 40V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 42.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.7A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 7 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 5 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 750000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 750000µF Aplikacje General Purpose