ALS71C913LM063
KEMETKEMET
ALS71C913LM063 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS71C913LM063
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 91000UF 20% 63V SCREW
Arkusze danych: ALS71C913LM063.pdf
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS71C913LM063
Part Number ALS71C913LM063 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 91000UF 20% 63V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2670 pcs Arkusz danych ALS71C913LM063.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.500" Dia (63.50mm)
Seria ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 27.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.4A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 9 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 91000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 91000µF Aplikacje General Purpose