ALS71C123MF200
KEMETKEMET
ALS71C123MF200 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS71C123MF200
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW
Arkusze danych: ALS71C123MF200.pdf
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS71C123MF200
Part Number ALS71C123MF200 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2632 pcs Arkusz danych ALS71C123MF200.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.598" Dia (66.00mm)
Seria ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 16.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.7A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 22 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 29 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 12000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 12000µF Aplikacje General Purpose