ALS70C153QW400
KEMETKEMET
ALS70C153QW400 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALS70C153QW400
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: ALS70C153QW400.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 972 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
48 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALS70C153QW400
Part Number ALS70C153QW400 Producent KEMET
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 972 pcs Arkusz danych ALS70C153QW400.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 25.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.9A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 11 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 6.732" (171.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 15000µF Aplikacje General Purpose