ALF40C821EC200
Przegląd produktów
Part Number: ALF40C821EC200
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALU 820UF 20% 200V PRESSFIT
Arkusze danych: ALF40C821EC200.pdf
216 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALF40C821EC200
Part Number ALF40C821EC200 Producent KEMET
Opis CAP ALU 820UF 20% 200V PRESSFIT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14228 pcs Arkusz danych ALF40C821EC200.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 3.35A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.06A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole, Press-Fit Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 137 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 173 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 173 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 820µF