ALF20C102DF250
KEMETKEMET
ALF20C102DF250 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALF20C102DF250
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALU 1000UF 20% 250V PRESSFIT
Arkusze danych: ALF20C102DF250.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALF20C102DF250
Part Number ALF20C102DF250 Producent KEMET
Opis CAP ALU 1000UF 20% 250V PRESSFIT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11449 pcs Arkusz danych ALF20C102DF250.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 3.26A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.75A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole, Press-Fit Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 106 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 163 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 163 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 1000µF