ACR05B103FGS
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ACR05B103FGS
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL
Arkusze danych: ACR05B103FGS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 473 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 473 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ACR05B103FGS
Part Number ACR05B103FGS Producent KEMET
Opis CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 473 pcs Arkusz danych ACR05B103FGS.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Seria ACR
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Lead Style Straight
Główny odstęp 0.200" (5.08mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.200" (5.08mm) cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Pojemność 10000pF Aplikacje General Purpose