13030-04MASLB
KEMETKEMET
13030-04MASLB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 13030-04MASLB
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL
Arkusze danych: 1.13030-04MASLB.pdf2.13030-04MASLB.pdf
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 13030-04MASLB
Part Number 13030-04MASLB Producent KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2582 pcs Arkusz danych 1.13030-04MASLB.pdf2.13030-04MASLB.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Rodzaj Hermetically Sealed
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Seria DLA oceny -
Opakowania Tray Package / Case Axial, Can
Inne nazwy T550B107M050BH temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Producent Kod rozmiaru B Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm szczegółowy opis 100µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V Axial, Can 130 mOhm
Pojemność 100µF