R30B-0100
Jonard ToolsJonard Tools
R30B-0100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R30B-0100
Producent / marka: Jonard Tools
Opis produktu WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 100'
Arkusze danych: 1.R30B-0100.pdf2.R30B-0100.pdf3.R30B-0100.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R30B-0100
Part Number R30B-0100 Producent Jonard Tools
Opis WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 100' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7293 pcs Arkusz danych 1.R30B-0100.pdf2.R30B-0100.pdf3.R30B-0100.pdf
wire Gauge 30 AWG Seria -
oceny UL Style 1423, VW-1 Opakowania Roll
Inne nazwy K325
R30B0100
temperatura robocza 105°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Długość 100' (30.5m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Blue Jacket (izolacji) Grubość 0.004" (0.09mm)
Jacket (izolacji) Materiał Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Jacket (izolacji) Średnica 0.019" (0.50mm)
cechy - szczegółowy opis Wire Wrap 30 AWG Blue Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m)
Powłoka przewodnika Silver Materiał przewodnika Copper, Bare
Średnica przewodu 0.010" (0.25mm)