EPD-914110
Jonard ToolsJonard Tools
EPD-914110 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EPD-914110
Producent / marka: Jonard Tools
Opis produktu PUNCHDOWN 110 W/BLADE
Arkusze danych: EPD-914110.pdf
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EPD-914110
Part Number EPD-914110 Producent Jonard Tools
Opis PUNCHDOWN 110 W/BLADE Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 3355 pcs Arkusz danych EPD-914110.pdf
Typ narzędzia Punchdown Seria EPD
Inne nazwy EPD914110
K564
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
zawiera Blade, Hook/Spludger cechy Blade Storage, Impact Adjustment, Interchangeable Blades
Rozmiar ostrza 110
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EPD-914630
EPD-914630
Producenci: Jonard Tools
Opis: PUNCHDOWN 630 W/BLADE
Na stanie: 2840 pcs
Pobieranie: EPD-914630.pdf
RFQ
EPD-RWC-18496
EPD-RWC-18496
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: 55A CABLE MULTICORE
Na stanie: 19737 pcs
Pobieranie: EPD-RWC-18496.pdf
RFQ
EPD-9KRONE
EPD-9KRONE
Producenci: Jonard Tools
Opis: PUNCHDOWN KRONE W/BLADE
Pobieranie: EPD-9KRONE.pdf
Opis: PUNCHDOWN 66 110 W/BLADE