EPB-211066
Jonard ToolsJonard Tools
EPB-211066 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EPB-211066
Producent / marka: Jonard Tools
Opis produktu PUNCHDOWN GUN 66 110 W/BLADE
Arkusze danych: EPB-211066.pdf
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
Stan magazynowy 376 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EPB-211066
Part Number EPB-211066 Producent Jonard Tools
Opis PUNCHDOWN GUN 66 110 W/BLADE Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 376 pcs Arkusz danych EPB-211066.pdf
Typ narzędzia Punchdown, Gun Seria EPB
Rozmiar ostrza 66, 110
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EPB-2200
EPB-2200
Producenci: Jonard Tools
Opis: PUNCHDOWN GUN W/O BLADE
Na stanie: 410 pcs
Pobieranie: EPB-2200.pdf
RFQ
EPB-66
EPB-66
Producenci: Jonard Tools
Opis: BLADE 66 FOR PUNCHDOWN TOOL
Na stanie: 9083 pcs
Pobieranie: EPB-66.pdf
RFQ
EPB-116
EPB-116
Opis: BLADE 66/110 FOR PUNCHDOWN TOOL
Na stanie: 8662 pcs
Pobieranie: EPB-116.pdf
EPB-2000KR
EPB-2000KR
Opis: PUNCHDOWN GUN KRONE W/BLADE
Na stanie: 399 pcs
Pobieranie: EPB-2000KR.pdf
EPB-B
EPB-B
Opis: BATTERY
Pobieranie: EPB-B.pdf
Opis: PUNCHDOWN GUN 110 W/BLADE
Na stanie: 407 pcs
Pobieranie: EPB-1110.pdf
Opis: PUNCHDOWN GUN W/O BLADE
Na stanie: 438 pcs
EPB-BC1
EPB-BC1
Opis: BATTERY CHARGER 115 VOLT
Pobieranie: EPB-BC1.pdf
EPB-BC2
EPB-BC2
Opis: BATTERY CHARGER 230 VOLT
Pobieranie: EPB-BC2.pdf
Na stanie: 496 pcs
EPB-630
EPB-630
Opis: BLADE 630 FOR PUNCHDOWN TOOL
Pobieranie: EPB-630.pdf
Opis: PUNCHDOWN GUN 66 W/BLADE
Na stanie: 474 pcs
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...