0898LP18A035E
Johanson TechnologyJohanson Technology
0898LP18A035E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0898LP18A035E
Producent / marka: Johanson Technology
Opis produktu FILTER LOWPASS GSM/CDMA 898MHZ
Arkusze danych: 0898LP18A035E.pdf
Status RoHs Bezołowiowe zwolnienie / Zgodność z RoHS
  • Wiadomość
Specyfikacje 0898LP18A035E
Part Number 0898LP18A035E Producent Johanson Technology
Opis FILTER LOWPASS GSM/CDMA 898MHZ Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowe zwolnienie / Zgodność z RoHS
dostępna ilość 5884 pcs Arkusz danych 0898LP18A035E.pdf
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria -
Marszczyć - Opakowania Original-Reel®
Package / Case 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad Inne nazwy 712-1120-6
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Insertion Loss 0.6dB
Wysokość (max) 0.047" (1.20mm) Częstotliwość 897.5MHz Center
Rodzaj filtra Low Pass Pasmo 35MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CBL ASSY SMP JACK-JACK .086
Na stanie: 2598 pcs
Pobieranie: 0897621900.pdf
RFQ
Opis: CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 18"