XADRP-28V
JSTJST
XADRP-28V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: XADRP-28V
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN HOUSING XAD 28POS DL 2.5MM
Arkusze danych: XADRP-28V.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje XADRP-28V
Part Number XADRP-28V Producent JST
Opis CONN HOUSING XAD 28POS DL 2.5MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 338635 pcs Arkusz danych XADRP-28V.pdf
Seria XAD Rozstaw rzędów 0.098" (2.50mm)
Smoła 0.098" (2.50mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy 455-2172
XADRP-28V(P)
XADRP-28V-ND
XADRP28VP
Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 28 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy - mocowanie Rodzaj Latch Lock
szczegółowy opis 28 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm) Contact Type Female Socket