STO-01-187N
JSTJST
JST
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STO-01-187N
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN QC RCPT 20-24AWG 0.187
Arkusze danych: STO-01-187N.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STO-01-187N
Part Number STO-01-187N Producent JST
Opis CONN QC RCPT 20-24AWG 0.187 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3326057 pcs Arkusz danych STO-01-187N.pdf
wire Gauge 20-24 AWG Zakończenie Crimp
Typ końcówek Standard Tab Szerokość 0.187" (4.75mm)
Tab Grubość 0.020" (0.51mm) Tab Długość 0.248" (6.30mm)
Seria - Opakowania Reel
Inne nazwy Q3607022 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Długość - Ogólnie 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Średnica izolacji 0.059" ~ 0.102" (1.50mm ~ 2.59mm) Izolacja Non-Insulated
Płeć Female cechy -
szczegółowy opis 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 20-24 AWG Crimp Connector Non-Insulated Materiał styków Brass