S20B-XADSS-N
JSTJST
JST
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S20B-XADSS-N
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN HDR XAD 20POS 2.5MM TIN SE
Arkusze danych: S20B-XADSS-N.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje S20B-XADSS-N
Part Number S20B-XADSS-N Producent JST
Opis CONN HDR XAD 20POS 2.5MM TIN SE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4953 pcs Arkusz danych S20B-XADSS-N.pdf
napięcie znamionowe 250V Zakończenie Solder
Styl Board to Cable/Wire Całun Shrouded - 4 Wall
Seria XAD Rozstaw rzędów - łączenie 0.098" (2.50mm)
Pitch-Mating 0.098" (2.50mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 20 Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Różnicowa transmisja danych Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Wysokość izolacji 0.476" (12.10mm)
Kolor izolacji Natural Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Locking Ramp
szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.098" (2.50mm) Aktualna ocena 3A
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Circular
Materiał styków Copper Alloy Długość kontaktu - post 0.134" (3.40mm)