PUDP-34V-S
JSTJST
PUDP-34V-S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PUDP-34V-S
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN RECEPT HOUSING 34 POS 2MM
Arkusze danych: PUDP-34V-S.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PUDP-34V-S
Part Number PUDP-34V-S Producent JST
Opis CONN RECEPT HOUSING 34 POS 2MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 220347 pcs Arkusz danych PUDP-34V-S.pdf
Seria PUD Rozstaw rzędów 0.079" (2.00mm)
Smoła 0.079" (2.00mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy 455-2481
PUDP34VS
Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 34 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy - mocowanie Rodzaj Latch Lock
szczegółowy opis 34 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm) Contact Type Female Socket