H20P-SHF-AA
JSTJST
JST
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: H20P-SHF-AA
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN RECEPT HOUSING 20POS NH
Arkusze danych: H20P-SHF-AA.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje H20P-SHF-AA
Part Number H20P-SHF-AA Producent JST
Opis CONN RECEPT HOUSING 20POS NH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137296 pcs Arkusz danych H20P-SHF-AA.pdf
Seria NH Rozstaw rzędów -
Smoła 0.098" (2.50mm) Opakowania Bulk
Liczba rzędów 1 Liczba biegunów 20
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
mocowanie Rodzaj Latch Lock szczegółowy opis 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)