H18P-SHF-AA
JSTJST
JST
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: H18P-SHF-AA
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN RECEPT HOUSING 18POS NH
Arkusze danych: H18P-SHF-AA.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje H18P-SHF-AA
Part Number H18P-SHF-AA Producent JST
Opis CONN RECEPT HOUSING 18POS NH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137921 pcs Arkusz danych H18P-SHF-AA.pdf
Seria NH Rozstaw rzędów -
Smoła 0.098" (2.50mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy H18P-SHF-AA(P)
H18P-SHF-AA-ND
Liczba rzędów 1
Liczba biegunów 18 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy - mocowanie Rodzaj Latch Lock
szczegółowy opis 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm) Contact Type Female Socket