FVDDF2-187A-5
JST Sales America Inc.JST Sales America Inc.
JST Sales America Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FVDDF2-187A-5
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
Arkusze danych: FVDDF2-187A-5.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FVDDF2-187A-5
Part Number FVDDF2-187A-5 Producent JST Sales America Inc.
Opis CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1819390 pcs Arkusz danych FVDDF2-187A-5.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) - Napięcie 14-16 AWG
Zakończenie Crimp Tab Grubość 0.187" (4.75mm)
Tab Długość 0.020" (0.51mm) Stud / Tab Size 0.236" (6.00mm)
Linie sygnałowe Non-Mating End Insulated Seria -
Stan RoHS Bulk Inne nazwy FVDDF2187A5
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Numer części producenta FVDDF2-187A-5
Częstotliwość - Max Female cechy -
Rozszerzony opis 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Opis CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
Zawartość 0.169" (4.29mm) Kontakt Wykończenie Grubość -
Kolor Blue Rozmiar planszy Standard
Promień gięcia 0.736" (18.69mm)