B18B-XADSS-N
JSTJST
JST
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B18B-XADSS-N
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN HDR XAD 18POS 2.5MM TIN TE
Arkusze danych: B18B-XADSS-N.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje B18B-XADSS-N
Part Number B18B-XADSS-N Producent JST
Opis CONN HDR XAD 18POS 2.5MM TIN TE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5820 pcs Arkusz danych B18B-XADSS-N.pdf
napięcie znamionowe 250V Zakończenie Solder
Styl Board to Cable/Wire Całun Shrouded - 4 Wall
Seria XAD Rozstaw rzędów - łączenie 0.098" (2.50mm)
Pitch-Mating 0.098" (2.50mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 18 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights 13.8mm Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Różnicowa transmisja danych Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Wysokość izolacji 0.398" (10.11mm)
Kolor izolacji Natural Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Locking Ramp
szczegółowy opis Connector Header Through Hole 18 position 0.098" (2.50mm) Aktualna ocena 3A
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Circular
Materiał styków Copper Alloy Długość kontaktu - post 0.138" (3.50mm)
Długość łącznika - dopasowanie - Kontakt z grubością wykończenia - poczta -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Post Tin-Lead
Skontaktuj się z Finish - Mating Tin-Lead Typ złącza Header
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B18HP
B18HP
Producenci: NKK Switches
Opis: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Na stanie: 23252 pcs
Pobieranie: B18HP.pdf
RFQ
B18EP
B18EP
Producenci: NKK Switches
Na stanie: 23400 pcs
Pobieranie: B18EP.pdf
RFQ
B18EH
B18EH
Pobieranie: B18EH.pdf
B18B-PUDSS-1(LF)(SN)
B18B-PUDSS-1(LF)(SN)
Producenci: JST
Opis: CONN HDR TOP 18 POS W/BOSS 2MM
Pobieranie: B18B-PUDSS-1(LF)(SN).pdf
B18AW
B18AW
Pobieranie: B18AW.pdf
B18EW
B18EW
Pobieranie: B18EW.pdf
B18B-XADSS-N(LF)(SN)
B18B-XADSS-N(LF)(SN)
Producenci: JST
Opis: CONN HDR XAD 18POS 2.5MM TIN TE
Pobieranie: B18B-XADSS-N(LF)(SN).pdf
B18EB
B18EB
Pobieranie: B18EB.pdf
B18B-PHDSS-B(LF)(SN)
B18B-PHDSS-B(LF)(SN)
Opis: PHD HEADER
Pobieranie: B18B-PHDSS-B(LF)(SN).pdf
B18B-PHDSS
B18B-PHDSS
Opis: CONN HEADER PHD TOP 18POS 2MM
Pobieranie: B18B-PHDSS.pdf
B18B-PHDSS(LF)(SN)
B18B-PHDSS(LF)(SN)